سه چی را بهتر بشناسید

تا به حال به این توجه کردی که چه قدر مواد اولیه خام در خانه انباشته داری؟  از انواع حبوبات گرفته تا گوشت و مرغی که قبلا خریدی و خرد شده در فریزر نگه داری میکنی.  فکر کردی که چه مقدار از این مواد دور ریخته میشه و اصلا با اینکه هزینه برای اونها پرداختی از اونها استفاده نمی کنی؟

خوشحال نمیشدی اگر برای رفع این مشکل راهی وجود داشت؟  اگر دیگه نیاز نبود هر دفعه هزینه های سنگین برای خرید عمده گوشت و برنج و سایر مواد غذایی بکنی؟

در سه چی شما میتونی غذایی را که میخوای از بین چندین و چند نوع غذای معروف و دوست داشتنی در چند دسته مختلف انتخاب کنی و مشخص کنی که غذا را برای چند نفر میخواهی.  سپس ما به سفارش شما، مواد اولیه مورد نیاز غذا را دقیقا به مقدار کافی و مورد نیاز برای شما بسته بندی میکنیم و در بازه زمانی اتخابی شما آن را برایتان ارسال میکنیم.

شما میتونی با استفاده از دستور پخت آسان سه چی و مواد اولیه کاملا به اندازه و دقیق غذای مورد علاقه ات را بپزی و با خانواده نوش جان کنی.

ما در سه چی همیشه در تلاشیم تا بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه را به دست شما مشتریان عزیز برسانیم تا لبخند رضایت همیشه بر لبتان باشد

تیم ما

تیم موسس سه چی که هر روزه در تلاشند تا خدمات ارائه شده به شما را بهبود بخشند و بهترین ها را برای شما فراهم آورند